KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11424004

nr 1142 4004

Rolf Lidberg

(1930-2005), Sverige

Akvarell, Rolf Lidberg (1930-2005), 'Mykologen', signerad, -74,47x69

Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.

Utrop:

600 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 6 november 2017
kl 20:08:07

Rolf Lidberg

Läs mer om Rolf Lidberg